Bestuur & Contact

 

 

Adres verenigingsgebouw
EHBO St. Jan Hoorn Diodeweg 2E
1627LL Hoorn
Voorzitter
Erwin Roggema Hoorn

email: voorzitter@ehbohoorn.nl
telefoon: 06-30072577

Secretaris
Ilse Schouten Hoorn

email: secretaris@ehbohoorn.nl
telefoon: 0229-212364

Penningmeester
Monique Schepers Hoorn

email: penningmeester@ehbohoorn.nl
telefoon: 06-19806198

Bestuurslid & Coördinator hulpverlening
Materiaal beheer & Technische Dienst
Cor Kroonenburg Hoorn

email: cdkroonenburg@kpnmail.nl
telefoon: 06-24700803

Bestuurslid algemene zaken
Adri Swaap Hoorn

email: adri.ehbohoorn@gmail.com
telefoon: 06-55624706

Contactpersoon privacy regelement(AVG)
Cor Kroonenburg Hoorn

email: privacy@ehbohoorn.nl
telefoon: 06-24700803

Contact persoon aanvraag hulpverlening
Wendy Kroonenburg Hoorn

email: kroontje42@gmail.com
telefoon: 0229-215806

Webmaster
Adri Swaap Hoorn

email: webmaster@ehbohoorn.nl

Telefoon: 06-55624706

Nieuwsbrief
Huib Breeman Hoorn

email: nieuwsbrief@ehbohoorn.nl

Over

Reacties gesloten.